اخبار تنیس جهان

بازگشت مجدد دومینیک تیم به مسابقات قهرمانی تنیس 2021

بازگشت مجدد دومینیک تیم به مسابقات قهرمانی تنیس 2021

در تور ATP در Mutua Madrid Open (در شهر مادرید) طی مراسمی بازگشت مجدد قهرمان شماره 4 جهان به دور رقابت های جهانی تنیس را خوشامد گفته و آمادگی او برای شرکت در رقابت ها اعلام شد. دومینیک تیم به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو مدتی پیش از مسابقات کناره گیری کرده بود.

تیم روز شنبه گفت: “این استراحت برای من اتفاق خوبی بود و واقعا به آن نیاز داشتم. اما اکنون زمان بازگشت فرا رسیده است. من فکر می کنم مادرید یک مکان عالی برای من است و تنها خاطرات خوب از آن مسابقات را همراه خواهم داشت. شرایط برای بازی من شگفت انگیز است….خوشحالم که به اینجا برگشتم و امیدوارم بتوانم خوب بازی کنم. “

تیم ستاره اتریشی 28 ساله، در سال های 2017 و 2018 نایب قهرمان شد. او در مسابقات US open 2020 (تنیس آزاد آمریکا) در حالی که اکثر بازیکنان بزرگ دنیا به دلیل شیوع ویروس کرونا در این مسابقات شرکت نکرده بودند و نواک جوکوویچ هم به دلیل پرتاب اشتباهی توپ به سمت داور از مسابقات کنار گذاشته شده بود توانست با شکست الکساندر زورف آلمانی به مقام قهرمانی برسد و اولین قهرمانی گرنداسلم خود را به دست آورد. اما تیم امسال تنها در 4 تورنمنت حضور داشته است که رکورد 5-4 بازی را ثبت کرده است، و شدیدا به دنبال اجرای بهترین عملکرد خود در پایتخت اسپانیا است.

بازگشت مجدد دومنیک تیم در مسابقات قهرمانی تنیس 2121

دومینیک تیم، که در اولین بازی خود در مرحله مقدماتی بازی خواهد کرد، اظهار داشت: “خیلی خوب است.” “من برای اولین بار در حال رانندگی به سمت مجموعه بودم، افرادی را در سکوها دیدم، که برای من بسیار جدید بودند…. اصلا نمی توانم صبر کنم تا دوباره در حضور مردم بازی کنم. من در اتریش آماده می شوم، تمرینات بدنی زیادی انجام می دهم، همانطور که تمرینات تنیس زیادی انجام می دهم. فکر می کنم در سطح خوبی هستم و احتمالاً در شرایط خیلی بهتری نسبت به 12 ماه قبل خواهم بود.”

این بازیکن 27 ساله فعالیت ATP Tour را دنبال می کند و معتقد است که رافائل نادال، بازیکنی که در فینال رولان گاروس 2017 و 2018 بازی را در مقابل او از دست داد، بار دیگر بازیکنی است که بایستی او را شکست دهد.

تیم اظهار داشت: “من فکر می کنم نادال مدام بازی خود را بهبود می بخشد.” “او نه تنها ساختار کلی بازی خود بلکه تک تک قسمت های بازی اش را بهبود می بخشد و این همان چیزی است که شما باید برای موفقیت هر ساله انجام دهید. به همین دلیل رافائل نادال الگوی بسیار خوبی در عرصه رقابت است. اما هدف من این است که تا رولان گاروس بازی های زیادی را با بازیکنان برتر انجام دهم تا بهترین فرصت را در آنجا از آن خود کنم. هنگامی که به رولان گاروس می رسم، می خواهم در بهترین فیزیک بدنی و در بهترین سطح در بازی تنیس خود باشم، بنابراین به خودم بهترین فرصت ها را می دهم تا قوی تر از همیشه به آنجا برسم. “

 

پیشنهاد ما به شما:

دانیل مدودف در المپیک شکست دلخراشی را تجربه کرد

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *