اخبار تنیس جهان

جوکوویچ و تیمم از مسابقات تورنتو کناره گیری کردند!

جوکوویچ و تیمم از مسابقات تورنتو کناره گیری کردند!

نواک جوکوویچ، شماره یک جهان و دومینیک تیم، قهرمان فعلی اوپن آمریکا و همچنین دیوید گوفین، نایب قهرمان فینال Nitto ATP 2017 و استن واورینکا، شماره سه سابق جهان، از مسابقات راجرز کاپ، کناره گیری کردند.

کارل هیل، مدیر اجرایی این مسابقات، در بیانیه مطبوعاتی گفت: “این فوق العاده بود که امسال میزبان نواک [جوکوویچ] در مسابقات راجرز کاپ باشیم.” با این حال، پس از پیشرفت عالی ایشان تا بیستمین قهرمانی گرند اسلم در ویمبلدون و شرکت در بازی های المپیک توکیو، ما تصمیم او را درک می کنیم و بهترین ها را برای بقیه فصل برای این قهرمان آرزومندیم.”

جوکوویچ چهار بار برنده مسابقات ATP Masters 1000 کانادا شد. او همچنین دو بار در تورنتو قهرمان شده است. تیم در حال بهبودی آسیب خود از ناحیه مچ دست است که در فصل بازی های چمن تجربه کرده است، گوفین از ناحیه مچ پا آسیب دیده است و واورینکا در حال بهبود از دومین عمل جراحی پای چپ خود طی یک سال گذشته است که ماه پیش تحت عمل جراحی قرار گرفت.

هیل می گوید: “باعث تاسف است که دومینیک [تیم] ، دیوید [گوفین] و استن [واورینکا] امسال در راجرز کاپ حضور ندارند.” خیلی زود. امیدوارم وقتی میزبان ATP Tour هستیم ، همه آنها به تورنتو بازگردند. “

 


اخبار تنیس را دنبال کنید:


فدرر به دلیل مصدومیت از مسابقات تورنتو و سینسیناتی کناره گیری کرد!

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *