اخبار تنیس جهان

ادعای ستاره برزیلی:”حرکات نواک جوکوویچ تأثیر منفی بر من گذاشت!”

ادعای ستاره برزیلی"حرکات نواک جوکوویچ تأثیر منفی بر من گذاشت!"

ستاره برزیلی، مارسلو ادعا می کند: “حرکات نواک جوکوویچ تأثیر منفی بر من گذاشته است.”

مارسلو ملو، ستاره بازی های دونفره برزیل، به دلیل رفتار غیر ورزشی نواک جوکوویچ در جریان بازی دوتایی مختلط در المپیک توکیو، از وی خرده گرفته است.

بازی دوتایی جوکوویچ و نینا استویانوویچ در صربستان در مقابل مارسلو ملو و لوئیزا استفانی با پیروزی 3-6 و 4-6 به پایان رسید و آنها به مرحله یک چهارم نهایی راه یافتند.

با این حال، این مسابقه خالی از حاشیه نبود، زیرا ملو از نتیجه و همچنین رفتار قهرمان تنیس شماره یک جهان ناامید شد.

مارسلو پس از شکست خود در مصاحبه ای در گفتگو با رسانه ها گفت که از شوخی های درون زمینی جوکوویچ عمیقا ناراحت است، خصوصاً پس از صحبت بسیار گرم او در مورد فرهنگ برزیل در مرحله نخست.

وی گفت: “صادقانه بگویم، حرکات نواک جوکوویچ تأثیر منفی بر من گذاشت “

“دو روز پیش مارسلو ویدیویی را در مورد برزیل و در مورد انرژی برزیل تهیه کرد و امروز او در مقابل حریف خود اینگونه بازی می کند. زدن Smash (ضربه پرقدرت از بالای سر) محکم به پشت من که اصلا لزومی برای این کار نبود! به هر حال، این یک مسابقه تنیس است، درست که همه سعی می کنند آن طور که می خواهند بازی کنند، اما من هرگز چنین کاری نمی کنم. “

این بازیکن 37 ساله همچنین ادعا کرد که جوکوویچ در جریان بازی تا آستانه ضربه زدن به استفانی نیز رفته است.

مارسلو ادعا می کند: “چیزهای خاصی وجود دارد که من قادر به درک چرایی و چگونگی آنها نیستم. ما کاری نکردیم اما او یک بار تقریبا لوئیزا را زد!”

“درست است که او از زمانی که وارد زمین می شود، باید هر کاری را که برای پیروزی لازم است انجام دهد اما داشتن چارچوب و حد و حدود مشخص در حین هر ورزشی ضروری است. بسیاری از مردم در مورد این صحبت ها فکر خواهند کرد.”

“من به دنبال ایجاد جنجال نیستم، اما کسانی که این بازی را دیده اند منظور مرا به خوبی متوجه می شوند همانطور که موارد دیگر را نیز به خوبی درک می کنند.”


به اخبار تنیس علاقمندید؟


جوکوویچ و تیمم از مسابقات تورنتو کناره گیری کردند!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *