اخبار تنیس جهان

الکساندر زورف بار دیگر سوءاستفاده از دوست دختر سابق خود را انکار می کند

الکساندر زورف بار دیگر سوءاستفاده از دوست دختر سابق خود را انکار می کند

الکساندر زورف اعلام کرد که بر علیه ادعای دوست دختر سابق خود مبنی بر حمله به او، قانونا اقدام خواهد کرد و بیانیه ای صادر کرد تا مجدداً این ادعاها را به طور قاطع و با صراحت رد کند.

زورف قهرمان آلمانی شماره پنج جهان، سال گذشته ادعای اولیا شارپووا دوست دختر سابق خود را مبنی بر خشونت علیه او تکذیب کرد. زورف روز جمعه پس از انتشار جزئیات جدیدی از اتهامات خود توسط اولیا در هفته قبل، مجددا این اتهامات را رد کرد.

الکساندر زورف و دوست دختر سابق او اولیا شارپووا 1

زورف اذعان داشت که ادعای دوست دختر سابق خود در خصوص حمله به او در در نیورک، ادعایی از پایه باطل است. اولگا شاریپووا مدعی شده بود که زورف تلاش کرده تا او را در ایام مسابقات آزاد آمریکا (US Open) خفه کند. در ابتدا شاریپووا در پیام اینستاگرام خود نام زورف را ذکر نکرد، اما بعداً برای رسانه های روسی تأیید کرد که منظور او از فرد مذبور، الکساندر زورف دوست پسر 23 ساله اش بوده است. شاریپووا همچنین اظهار داشت که در طی این ماجرا سرش با دیوار برخورد کرده و زورف مجبور شده است پابرهنه از هتل فرار کند.

زورف، ستاره مطرح آلمانی که امسال نیز به فینال مسابقات آزاد آمریکا دست یافت، گفت: “اتهامات بی اساس دوست دختر سابق من اولگا شاریپووا مرا بسیار بسیار ناراحت کرده است.”

“من بسیار متاسفم که او چنین اظهاراتی را بیان می کند و واقعاً امیدوارم که هر دوی ما راهی برای برقراری ارتباط هوشمندانه و محترمانه را با یکدیگر پیدا کنیم.”

سه روز قبل از مسابقات آزاد آمریکا، جایی که زورف یکی از محبوب ترین ها است، از درخواست های هیات حاکمه ATP برای معرفی سیاست خشونت خانگی و راهکارهای رهایی از آن حمایت کرد.

الکساندر زورف و دوست دختر سابق او اولیا شارپووا

در ادامه نیز زورف در بیانیه ای که در توییتر خود منتشر کرد، نوشت: “من در این زمینه با وکلای آلمانی و آمریکایی خود مشارکت کرده ام. آنها قبلاً علیه منبع و نویسنده ای که این ادعاهای کذب را منتشر کرده است، مجوز اولیه جهت برخورد قانونی با فرد خاطی را دریافت نموده اند. من، الکساندر زورف قاطعانه و با  صراحت تمام شایعات موجود در خصوص سوءاستفاده از اولیا را رد می کنم. “

آخرین اتهامات در مجله آنلاین Slate منتشر شد. کتی رایفورد، سخنگوی Slate، گفت: “امروز به ما اطلاع داده شد که الکساندر زورف در پی گزارش ما در مورد سوءاستفاده خانگی، پرونده های قانونی خود را در آلمان علیه Slate آغاز کرده است. اگرچه Slate در مورد دعاوی در حال انتظار اظهار نظر نمی کند، اما اذعان داشته است که “ما در کنار گزارش عادلانه و دقیق خود ایستاده ایم.”

مفهوم خشونت و آزار خانگی اغلب از تهدید و حمله لفظی به خشونت تبدیل می شود. اگر چه بارزترین خطر آن می‌­تواند صدمات جسمی باشد، اما عواقب روحی و روانی شدیدی را نیز در پی دارد. این روابط از نظر احساسی می تواند ارزش شخص را از بین ببرد، منجر به اضطراب و افسردکی شود و احساس ناتوانی و تنهایی را به دنبال داشته باشد.

الکساندر زورف و دوست دختر سابق او اولیا شارپووا 2

سال گذشته اندی موری بریتانیایی به نواک جوکوویچ شماره یک جهان پیوست و از هیئت مدیره تنیس مردان ATP خواست تا پس از اتهامات مطرح شده علیه زورف، سیاست های مربوط به خشونت خانگی را معرفی کند.

در این هنگام زورف نیز اعلام کرد: “من هم از ایجاد یک سیاست علیه خشونت خانگی توسط ATP به طور کامل حمایت می کنم. و دیگر به این حواشی نمی پردازم.”

زورف پنجمین نفر در جدول آخرین رده بندی تنیسورهای جهان، است که در وضعیت خوبی قرار دارد و این ماه طلای المپیک و عنوان سینسیناتی را به دست آورد.

 

پیشنهاد ما به شما:

از راجر فدرر، نابغه تنیس جهان چه می دانید؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *